Головна Новини Фотогалерея Законодавство
Про ВПМУ
Статут ВПМУ
Структура ВПМУ
Документи
Новини
Карта сайту
Головна » Новини

Зустріч з Генеральним директором Укрзалізниці

18.11.11. у м Києві відбулося засідання президії ВПМУ. В той же день відбулася робоча зустріч Президії з Генеральним директором Укрзалізниці Володимиром Козаком.


30/11/2011

докладнiше ...Поїздка по регіонах
8 листопада ц.р. у локомотивному депо Кривий Ріг відбулася зустріч голови ВПМУ С.Карікова з представниками членських організацій локомотивного та вагонного депо. Під час зустрічі обговорювалися питання підготовки до засідання Координаційної ради, подальшого залучення до лав ВПМУ нових членів профспілки. Це була перша зустріч з представниками новоствореної організації – ЛВЧД - Кривий Ріг. Головний бухгалтер ВПМУ С.Черних надала методичну допомогу скарбникам зазначених організацій у веденні фінансової документації.
27/11/2011

докладнiше ...Збори профорганізації в Київ-Пас
27 жовтня у вагонній дільниці Київ-пасажирський відбулися звітно-виборна конференція.
27/10/2011

докладнiше ...З чого починається зіркова хвороба?

Ще не вщухли овації після переобрання чи обрання нових голів дорпрофсожів, а де кому з них вже свербить показати себе. А кому свербить – новообраним, бо переобрані вже сидять тихо і їм вже взагалі нічого не свербить. Згадаємо з чого почав свою діяльність у свій час новообраний голова дорпрофсожу Придніпровської залізниці О.Букрєєв – з обливанням брудом членів ВПМУ на сторінках дорожньої газети.


18/10/2011

докладнiше ...семінар на тему "Система оплати "

5 -7 жовтня у м. Дніпропетровську (готель «Рассвет») Укрзалізницею було проведено семінар на тему «Система оплати та мотивації до праці працівників залізничного транспорту: актуальні аспекти і шляхи удосконалення».
У роботі семінару, який організувало та провело Головне управління охорони та організації праці під керівництвом Соколовської Н.С., прийняли участь провідні фахівці Укрзалізниці, залізниць, відокремлених структурних підрозділів, представники усіх профспілок що діють у галузі.


17/10/2011

докладнiше ...Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок

11 жовтня поточного року представники 10 автономних профспілок провели установчий з’їзд «Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок» та уклали угоду про його створення.

17/10/2011

докладнiше ...Гідна праця: глобальна мета та її реалізація в Україні

4 жовтня Національна тристороння соціально-економічна рада (НТСЕР) при сприянні Міжнародної організації праці (МОП) та Фонду ім.. Фрідріха Берта, в рамках акції до „Всесвітнього дня за Гідну працю” провела конференцію „Гідна праця: глобальна мета та її реалізація в Україні”.

06/10/2011

докладнiше ...Зустріч з Генеральним директором Укрзалізниці

30 вересня Генеральний директор Укрзалізниці В.Козак прийняв голову ВПМУ С.Карікова за його проханням.
У зустрічі прийняв участь Перший заступник Генерального директора Укрзалізниці М Сергієнко.

03/10/2011

докладнiше ...Семінар з питань відносин між ЄС та Україною Київ, 26-27 вересня 2011

 

26-27 вересня у м. Києві було проведено Спільний семінар Європейського соціально-економічного комітету (ЄСЕК) і Національної Тристоронньої соціальне економічної Ради (НТСЕР) з питань відносин між ЄС та Україною.
На семінарі була розглянута ціла низка питань щодо Асоціації Україна - ЄС і залучення громадянського суспільства до Східного партнерства та процесу внутрішніх реформ в Україні.
В роботі семінару прийняв активну участь член НТСЕР - голова ВПМУ С.Каріков.
У своєму виступі С.Каріков проаналізував питання щодо критеріїв оцінки репрезентативності учасників соціального діалогу та запропонував доопрацювати Закон „Про соціальний діалог" у частині визначення критеріїв оцінки репрезентативності, бо нині діюче визначення репрезентативності фактично зводить нанівець можливості новостворених профспіло (об'єднань роботодавців) приймати участь у колдоговірних процесах, особливо на регіональному та галузевому рівнях.
Ця думка знайшла своє відображення у „Висновках семінару" (п.4), які пропонуються Вашій увазі.

30/09/2011

докладнiше ...Тристороння зустріч на тему «Соціальний діалог: сучасна практика, проблеми та шляхи його вдосконалення»
22-23 вересня у м. Києві, під егідою Міжнародного бюро праці МОП за участю Національної соціально-економічної ради при Президентові України відбулася тристороння зустріч на тему «Соціальний діалог: сучасна практика, проблеми та шляхи його вдосконалення».
23/09/2011

докладнiше ...« 6 7 8 9 10 »
Copyright © 2008.
Усі права захищені.
03049,м.Київ, вул.Фурманова,3/8, тел./факс +38(044)465-10-23, тел. +38(044)481-12-67, E-mail:karikov@uz.gov.ua; Skype: pepichek2011 Создание сайта
Limenet