Головна Новини Фотогалерея Законодавство
Про ВПМУ
Статут ВПМУ
Організації ВПМУ
Президія ВПМУ
Нормативні документи
Фотогалерея
Новини
Новини ITF
Карта сайта
Головна » Новини

Зустріч з Генеральним директором
1 червня Генеральний директор Укрзалізниці В.Козак прийняв голову ВПМУ С.Карікова за його проханням. Голова ВПМУ проінформував Генерального директора про роботу 10 з’їзду та передав заяви та звернення прийняті його учасниками, надав відповідні пояснення та коментарі. В.Козак з порозумінням та інтересом поставився до позиції ВПМУ щодо піднятих питань та пообіцяв уважно розглянути надані пропозиції. Також були розглянуті питання про порушення деякими керівниками структурних підрозділів Кодексу законів про працю у частині незаконного звільнення (без погодження з профспілкою) членів ВПМУ.
06/06/2012

докладнiше ...Святкування 20-річчя профспілки в Конотопі

1 квітня в Конотопі відбулося святкування 20-річчя профспілкової організації локомотивного депо.


01/06/2012

докладнiше ...Х з’їзд

Враховуючи, що все більше і більше запитів про діяльність профспілки надходить з країн –  сусідів, деяка інформація, у тому числі про цей з’їзд, подається у російськомовному варіанті.

Згідно статуту документи подаються тільки українською мовою.


31/05/2012

докладнiше ...Зустріч Козака В.В. з підрозділами Південно-Західної залізниці

18 березня в залі засідань Південно-Західної залізниці відбулася зустріч Генерального директора Укрзалізниці Козака В.В з керівниками структурних підрозділів Південно-Західної залізниці та підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці.
На цю зустріч були запрошені також і представники профспілок. Від вільної профспілки машиністів України в цій нараді взяли участь голова ВПМУ Каріков С.Г., голова Дорожньої організації Південно-Західної залізниці Бойкачов А.М. та голова первинної організації вагонної дільниці ст..Київ-пас (ВЧ-1) Федоренко О.П.
Після проведеної презентації та доповіді щодо цілей, завдань та механізму реформування залізничного транспорту України, Генеральний директор Укрзалізниці Козак В.В. запропонував присутнім перейти до діалогу та обговорення майбутнього реформування.
Одне з питань, яке піднімалося під час обговорення, це питання що до порядку переведення залізничників з одного в інший структурний підрозділ.
У зв’язку з тим, що законодавством України чітко цей порядок не визначено, але ця проблема вже розглядалася нашою профспілкою, пропонуємо вашій увазі роз‘яснення Головного юридичного управління Укрзалізниці.

19/04/2012

докладнiше ...Звернення до Генерального директора Укрзалізниці

Під час проведення Координаційної ради ВПМУ 14 березня цього року первинна профорганізація ВПМУ Шевченківської вагонної дільниці звернулася до генерального директора Укрзалізниці з листом-зверненням від колективу своєї дільниці. На адресу Президії ВПМУ прийшла відповідь, підготовлена Головним пасажирським управлінням Укрзалізниці.


17/04/2012

докладнiше ...Засідання Соціальної ради міністерства
Шостого квітня у Міністерстві інфраструктури України відбулося чергове засідання Соціальної ради міністерства. У засіданні ради прийняли участь представники департаментів міністерства на чолі з заступником міністра В.В.Корнієнко. Профспілкову сторону представляли голови (заступники голів) десяти профспілок. Вільну профспілку машиністів України представляв член Соціальної ради, голова профспілки С.Каріков.
09/04/2012

докладнiше ...Нарада у Жмеринці

За ініціативою ВПМУ, під керівництвом заступника Генерального директора Укрзалізниці П.П.Науменко, за участю начальника Головного управління перевезень В.Алейника та першого заступника Головного управління локомотивного господарства С.Пилипенко, 15 березня у локомотивному депо Жмеринка була проведена нарада представників керівництва Львівської та Південно-Західної залізниць з питання раціонального використання локомотивних бригад та локомотивів на спільних плечах обслуговування.

06/04/2012

докладнiше ...Проблема забезпечення оплати службових поїздок локомотивних бригад знаходить своє вирішення на Південно-Західній залізниці!

На Південно-Західній залізниці розпочато процес заміни порядку відшкодувань придбаних квитків на пасажирські поїзди при виконанні службових поїздок локомотивними бригадами при слідуванні пасажирами з готівкової форми розрахунків на забезпечення безготівковою формою (картки та абонементи)!


27/03/2012

докладнiше ...Засідання Координаційної ради

14 березня цього року у актовій залі Управління Південно-Західної залізниці відбулося засідання Координаційної ради ВПМУ


15/03/2012

докладнiше ...14 березня відбудеться засідання Коордради

14 березня в приміщенні управління Південно-Західної залізниці відбудеться чергове засідання Координаційної ради ВПМУ. Нами підготовлено ряд питань, які ми хочемо задати керівництву Укрзалізниці.


12/03/2012

докладнiше ...« 5 6 7 8 9 »
Copyright © 2008.
Усі права захищені.
03049,м.Київ, вул.Фурманова,3/8, тел./факс +38(044)465-10-23, тел. +38(044)481-12-67, E-mail:karikov@uz.gov.ua; Skype: pepichek2011 Создание сайта
Limenet