Головна Новини Фотогалерея Законодавство
Про ВПМУ
Статут ВПМУ
Організації ВПМУ
Президія ВПМУ
Нормативні документи
Фотогалерея
Новини
Новини ITF
Карта сайта
Головна » Новини

Обстеження рухомого складу

Згідно з рішенням Координаційної ради ВПМУ, у березні – квітні цього року організаційними ланками профспілки, було проведено аналіз технічного стану тягового та моторвагонного рухомого складу.

 

Загалом було обстежено 166 одиниці ТРС та МВРС з укладанням актів та – 26 одиниць загальним обстеженням.28/04/2013

докладнiше ...Лід тронувся

Послідовність у діях Вільної профспілки машиністів України дає свої перші позитивні наслідки.

Міністр інфраструктури України В.Козак, у своєму листі від 19.02.13. за №1766/45/10-13, на виконання доручення Кабінету Міністрів України, надав інформацію щодо виконання вимог Вільної профспілки машиністів України, які були підняті на переговорах під час пікетування КМУ 16 січня.
При цьому він вказав що: «Проектом фінансового плану Укрзалізниці на 2013 рік кошти Державного бюджету України на придбання пасажирського рухомого складу та видатки на інфраструктуру залізничного транспорту не передбачено».

20/03/2013

докладнiше ...13 березня у м. Львові відбулося засідання Координаційної ради ВПМУ

13 березня у м. Львові відбулося засідання Координаційної ради ВПМУ, на якому були розглянуті хід проведення обстеження відповідності технічного стану рухомого складу вимогам ПТЕ та інших нормативних документів з безпеки руху поїздів, а також відпрацювання і узгодження позиції ВПМУ щодо питань:
- впровадження роботи за режимом неповного робочого тижня;
- участі представників профспілки у робочій групі з розроблення особливостей регулювання робочого часу та часу відпочинку працівників залізничного транспорту;
- оплати праці локомотивних бригад при роботі з поїздами до 10 вагонів:
- розробки типової форми контракту з провідниками пасажирських вагонів та начальниками поїздів;
- щодо вдосконалення системи оздоровлення членів ВПМУ та членів їх сімей.
Особливу увагу було приділено питанню подальших дії профспілки по вирішенню питань піднятих при пікетуванні КМУ 16.01.13.
По усім обговореним питанням були прийняті відповідні рішення.

За поданням організаційних ланок був оновлений склад Координаційної ради.


15/03/2013

докладнiше ...Опыт России

Оптимальная длительность работы и отдыха локомотивной бригады.
Какой ей быть?

12/03/2013

докладнiше ...Відкритий лист Президенту

Не виконання владою своїх обіцянок у нашій державі нікого не дивує, а ось невиконання КМУ розпоряджень Президента – наштовхує на роздуми. Саме так вважає Президія ВПМУ, бо вже на другий день після нашої акції протесту під КМУ, яку ми провели 16 січня, на нараді з економічних питань, В.Ф.Янукович звернули увагу КМУ на необхідність прискорення реформ та тісної співпраці при цьому з усіма профспілками галузі.


01/03/2013

докладнiше ...Протокол робочої групи

У відповідності до домовленостей, досягнутих при пікетування КМУ 16 січня цього року, була утворена спільна робоча комісія представників Укрзалізниці, вільної профспілки машиністів України та вільної профспілки залізничників України.

Робоча комісія розглянула як 8 питань, що були звернені до Кабінету міністрів, так і додатково 17 питань, вирішення яких є в компетенції Укрзалізниці.


22/02/2013

докладнiше ...Готуємося до проведення днів з безпеки руху поїздів

У відповідності до домовленостей, досягнутих на переговорах 16 січня ц.р., під час пікетування КМУ, щодо створення робочих груп на рівні КМУ та Укрзалізниці, ВПМУ направила до КМУ та Укрзалізниці відповідні листа зі складом своїх представників. За станом на 29.01.13 у ВПМУ немає інформації щодо розпоряджень про створення відповідних робочих груп.


29/01/2013

докладнiше ...Підсумки тижня

Пройшов мабуть найактивніший тиждень для профспілок, що діють у залізничний галузі щодо захисту соціально-трудових прав та інтересів залізничників.
Ті вимоги, що були висунуті Вільною профспілкою машиністів України (ВПМУ), були повністю підтримані як Вільною профспілкою залізничників України (ВПЗУ) так і Профспілкою залізничників та транспортних будівельників.
ВПЗУ не тільки підтримала наші вимоги, а ще і прийняла участь у пікетування КМУ 16 січня ц.р.

20/01/2013

докладнiше ...Итоги пикетирования Кабмина

16 січня 2013 року з 10.00 до13.00 Вільна профспілка машиністів України, при підтримці Вільної профспілки залізничників України, провела пікетування Кабінету Міністрів України. У пікетуванні прийняли участь 298 членів ВПМУ від 33 організацій, що представляють 18 регіонів України. (Інформація про кількість учасників акції від Вільної профспілки залізничників України у ВПМУ відсутня.)


17/01/2013

докладнiше ...Підтримка нашої акції
На нашу адресу надходять звернення з підтримкою законності вимог, які ми висуваємо Кабінету міністрів України.
15/01/2013

докладнiше ...« 3 4 5 6 7 »
Copyright © 2008.
Усі права захищені.
03049,м.Київ, вул.Фурманова,3/8, тел./факс +38(044)465-10-23, тел. +38(044)481-12-67, E-mail:karikov@uz.gov.ua; Skype: pepichek2011 Создание сайта
Limenet