Головна Новини Фотогалерея Законодавство
Про ВПМУ
Статут ВПМУ
Організації ВПМУ
Президія ВПМУ
Нормативні документи
Фотогалерея
Новини
Новини ITF
Карта сайта
Головна » Новини

Норма роботи для локомотивних бригад 9 годин роботи поспіль у поїзному русі - примха ВПМУ чи передумова безпеки руху поїздів?

З призначенням нового Уряду, Вільна профспілка машиністів України пов’язувала надії на позитивні зміни у долі залізничного транспорту України, тому не забарилася зі своїм баченням цього процесу та звернулася для цього до Прем’єр-Міністра А.Яценюка з відповідним листом.
Враховуючи, що лозунг «Безпека – понад усе» для машиністів не декларація і не статистика, а надія повернутися з рейсу живим та неушкодженим, ми не могли не звернути увагу «нової» влади на те, що необхідно ввести обмеження на безперервний час роботи локомотивних бригад 9 годинами у поїзному русі.
Чому саме 9 годин?

16/05/2014

докладнiше ...Є бажання позбавитись коррупції в державі? Почни з себе!

На цей день немає людини в Україні яка не намагалася прийняти участь у викоріненні такого ганебного явища як коррупція. Значення самого цього слова (лат. сorruption – підкуп, порча) говорить само за себе. Ніщо так не підриває моральні устої як коррупція. Якщо раніше це фактично стосувалося посадових осіб та людей що були при владі, то сьогодні мабуть немає того прошарку населення, яке б не торкалося цього. Чого гріха таїти, не обминуло воно і локомотивників


23/04/2014

докладнiше ...Відносини з профспілкою залізничників Японії
Дружні відносини, що встановилися після трагедії 2011року у Японії, між ВПМУ та JRU (Конфедерацію профспілок залізничників Японії) становляться ще тісніше.
16/04/2014

докладнiше ...Зустріч голови профспілки з новим генеральним директором УЗ
9 квітня Генеральний директор Укрзалізниці Б.Остапюк зустрівся з головою ВПМУ С.Каріковим та розглянув надані запитання. По деяким з них рішення були прийняті оперативно, але більшість питань потребує детального розгляду, тому Б.Остапюк запропонував зробити такі зустрічі регулярними хоча б раз на місяць.
14/04/2014

докладнiше ...Засідання Коордради 27 березня
27 березня, як ми вже повідомляли, у м. Києві відбулося засідання Координаційної ради ВПМУ. На цьому засіданні були розглянуті не тільки чергові завдання профспілки, а і стан справ у цілому в Україні. Рада затвердила перелік першочергових питань, що потребують вирішення як на рівні України так і на рівні Укрзалізниці. Ці питання були сформовані у відповідні звернення до Прем’єр-міністра України А.Яценюка
02/04/2014

докладнiше ...Листування Конфедерації прфспілок залізничників Японії з Росією
14 марта 2014 Владимиру Владимировичу Путину Президенту России Уважаемый Президент Путин! От имени 70 тысяч членов Конфедерации профсоюзов работников железнодорожников Японии (JRU), выражаем протест против военных действий вашей страны в Украине и попросим немедленно их прекратить. Есть две причины побудившие обратиться к вам с нашей просьбой. Одна из причин в том, что жертвами таких действий независимо от их цели становятся мирное население - рабочие и гражданские. Поэтому Конфедерации профсоюзов работников железнодорожников всегда была против любого вида войны, терроризма, и других военных действий. Другая причина заключается в том, что наши товарищи из профсоюза машинистов Украины против вашего военного присутствия в Украине. По данным СМИ, российские войска добились контроля над Южной Украиной в Крымском полуострове. Конфедерации профсоюзов работников железнодорожников считает, что путь развития Украины должен принять и решать народ Украины. Мы твердо убеждены, что правительство России услышит голоса протестов граждан Украины, а также рабочих по всему мир, и немедленно прекратит военные действия. Масахару Такеи президент Конфедерации профсоюзов железнодорожников Япония (JRU)
01/04/2014

докладнiше ...Ювілей у Фастівському рефрижераторному депо

14 березня 2014 року виповнилося 20 років з моменту утворення у Фастівському рефрижераторному депо (зараз ДП УДЦЗРП «Укррефтранс»), первинної профспілкової організації ВПМУ.


24/03/2014

докладнiше ...Звернення голови профспілки до членських організацій ITF
Голова профспілки Каріков Семен звернувся до членських організацій ITF. Першими на звернення відгукнулась організація Японії:" Я очень обеспокоен ситуацией, в которую попали вы, члены вашей организации и вашей страны. Мы стоим с вами всегда! Пожалуйста, скажите вашим членам организации нашу озабоченность. Давайте бороться вместе! С уважением, директор Японской Конфедерации железнодорожных рабочих союзов Сатору Ямада."
08/03/2014

докладнiше ...Мирна хода членів ВПМУ в рамках Європейської акції 9 жовтня 2013р.

 

9 жовтня Вільна профспілка машиністів України (ВПМУ) у рамках Міжнародного дня дій транспортників Європейської федерації працівників транспорту (ЄТФ) провела акцію проти 4-го пакету залізничних реформ.

Хоча де-юре реформи залізничного транспорту в Україні ще не розпочалися, але ті соціальні негативні явища, яких так бояться профспілки залізничників Європи, у зв’язку з проведенням 4-го пакету залізничних реформ, вже впевнено крокують в Україні:

-           скорочення робочих місць;

-           збільшення аутсорсингу та субпідряду послуг;

-           підсилення навантаження та трудомісткості робіт;

-          уповільнення зростання заробітної плати.

Саме тому ВПМУ підтримала загальноєвропейську акцію та провела 9 жовтня акцію у вигляді  мирної ходи від приміського вокзалу Київ-Пасажирський до будівлі Міністерства інфраструктури.

Участь у акції прийняли 79 членів ВПМУ, які по всій своїй ході розповсюджували листівки, у яких роз’яснювали громадянам свою небайдужість щодо скорочення пасажирського та приміського руху, звертаючи при цьому увагу на те, що засадничою перепоною у нормальному забезпеченні громадян України залізничним транспортом є байдужість влади до його проблем та невиконання законодавства щодо діяльності залізничного транспорту.

Яскравим підтвердженням цього є те, що жодної копійки, за усі роки незалежності України КМУ не виділив на потреби залізниці (як це передбачено Законом України «Про залізничний транспорт), не компенсуються витрати на збитковість пасажирських та приміських перевезень (як це передбачено Законом України «Про ціноутворення»).

Особливе обурення у членів ВПМУ викликав той факт що, навіть Указ Президента від 12.03.13 №128/2013 у частині закупівлі за рахунок Державного бюджету пасажирських вагонів, модернізації локомотивів та розробки Законів України для стимулювання організації виробництва приміських поїздів КМУ було проігноровано.

Факт невиконання Прем’єр-міністром Указу Президента – це вже та крапля, що переповнила чашу терпіння залізничників (для яких виконавча дисциплін – понад усе).


09/10/2013

докладнiше ...Нагородження на відзначення 1530 річчя міста Києва

Памятной медалью в честь 1530-летия города Киева была награждена Федоренко Ольга Петровна, председатель первичной профсоюзной организации ВПМУ вагонного участка станции Киев - Пассажирский.


29/05/2013

докладнiше ...« 2 3 4 5 6 »
Copyright © 2008.
Усі права захищені.
03049,м.Київ, вул.Фурманова,3/8, тел./факс +38(044)465-10-23, тел. +38(044)481-12-67, E-mail:karikov@uz.gov.ua; Skype: pepichek2011 Создание сайта
Limenet