Головна Новини Фотогалерея Законодавство
Про ВПМУ
Статут ВПМУ
Організації ВПМУ
Президія ВПМУ
Нормативні документи
Фотогалерея
Новини
Новини ITF
Карта сайта
Головна » Новини

Пікетування Верховної ради 23 грудня 2014
23 грудня Вільна профспілка підтримала всеукраїнську акцію під стінами Парламенту та КМУ
24/12/2014

докладнiше ...Звернення Координаційної ради до Президента України
Шановний Петро Олексійовичу! Зупиніть руйнацію залізничного транспорту!
19/12/2014

докладнiше ...Звернення Президії Вільної профспілки машиністів України

Шановні колеги!
Вже декілька років залізничники живуть з думкою: невже влада піде на приватизацію залізничного транспорту?
Самі собі кажемо – ні, не зможе влада на це піти, бо повинна розуміти що це крах не тільки для залізниці, але і для всієї Держави.
Які б не були владні команди до цього часу, але професіонали залізничники, які керували залізничним транспортом, знаходили переконливі аргументи для керівництва держави, аби не допустити цього.

12/12/2014

докладнiше ...Прес-конференція з приводу призначень на головні посади УЗ

Голова профспілки машиністів дав прес-конференцію  у агентстві Інтерфакс – Україна з приводу готуючихся призначень на Укрзалізниці


06/12/2014

докладнiше ...Пропозиції ВПМУ до проекту ПОРЯДКУ дій локомотивних бригад та працівників залізничного транспорту у випадках наїзду залізничного рухомого складу на громадян

Окрема думка Вважаємо, що чітко виписаний порядок це не тільки можливість об’єктивної оцінки дій машиніста, але і перший крок у захисті інтересів перевізника (залізниці) у судовому визначені винуватця події. Згідно з законодавством, кримінальної (адміністративної) відповідальності підлягає водій транспортного засобу, що має трудові відносини з власником транспортного засобу, а матеріальну відповідальність несе власник транспортного засобу. Таким чином за кожним звинуваченням локомотивної бригади настає матеріальна відповідальність залізниці. Будь які неточності, або відсутність конкретики у визначені дій працівників локомотивної бригади буде кваліфікована судом «як злочинна недбалість» , тому деякі моменти потребують конкретизації (відстань на якій необхідно застосовувати екстрене гальмування, визначення факту смерті, надання медичної допомоги, тощо). Наказ повинен бути спільним з міністерством Внутрішніх справ України та зареєстрований Міністерством Юстиції України.


27/11/2014

докладнiше ...Проект Положення про особливості регулювання робочого часу та часу відпочинку
На адресу УЗ та Мінінфраструктури направлено проект Положення, яке повинно бути затверджено міністерством. Пропоную його вашій увазі.
31/10/2014

докладнiше ...Профспілка машиністів України рішуче виступаю проти коррупції в галузі та скорочення працюючих
Профспілка машиністів України рішуче виступаю проти коррупції в галузі та скорочення працюючих. Вільна профспілка машиністів України (ВПМУ), як член Міжнародної Федерації транспортників (МФТ) та Європейської федерації Транспортників (ЄТФ) бере участь у міжнародному Тижні дій МФТ 6-12 жовтня під гаслом «Транспортники дають відсіч – Організуємося глобально». 8 жовтня, у рамках цього заходу ВПМУ провела пікетування будівлі Кабінету Міністрів України за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, буд. 12.
09/10/2014

докладнiше ...Чого чекати пересічним залізничникам від реформування залізничного транспорту? Та яка роль профспілок у цей період?

Пропонуємо вашій увазі лист машиніста РЖД президенту В.Путіну.

Як бачимо з тексту цього листа, відсутність надійного захисту працівників профспілкою, може привести до таких тяжких наслідків, про які повідомляє машиніст.

(Дається мовою оригіналу без правок)


14/07/2014

докладнiше ...Реформування залізничної галузі

ВПМУ домагається соціально орієнтованого процесу реформування залізничної галузі, аби не допустити ситуацій, що може привести до соціальної напруги у колективах. В першу чергу це стосується питання збереження робочих місць залізничників.


10/07/2014

докладнiше ...11 червня 2014 року відбулось засідання Дорожнього комітету ВПМУ Львівської залізниці

11 червня 2014 року відбулось засідання Дорожнього комітету ВПМУ Львівської залізниці. На розгляд винесені питання: - оздоровлення членів ВПМУ, - приведення Колективного договору Львівської залізниці до вимог чинного законодавства України, - перешкоджання діяльності профспілкам в роботі в.о. начальника РПЧ-3 Малюта А.Р в частині дотримання наказу 050-Ц від 15.02.2012 р.


01/07/2014

докладнiше ...« 1 2 3 4 5 »
Copyright © 2008.
Усі права захищені.
03049,м.Київ, вул.Фурманова,3/8, тел./факс +38(044)465-10-23, тел. +38(044)481-12-67, E-mail:karikov@uz.gov.ua; Skype: pepichek2011 Создание сайта
Limenet